Z wizytą u policjantów pełniących służbę w rejonach przygranicznych

Komendant Wojewódzki Policji zs. w Radomiu nadinsp. Waldemar Wołowiec docieniając poświęcenie i trud służby poza domem, zwłaszcza w okresie świątecznym, za pośrednictwem Dowódcy Oddziału Prewencji Policji w Radomiu przekazał policjantom pełniących służbę przy granicy z Ukrainą życzenia z okazji zbliżających się świąt.

Święta Bożego Narodzenia już za kilka dni. Niestety nie wszyscy będą mogli spędzić je w domu, z rodziną. Z uwagi na wciąż trudną sytuację na granicy polsko-ukraińskiej kilkudziesięciu policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Radomiu, Oddziału Prewencji Policji w Płocku oraz Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Ostrołęce spędzi je w służbie. W piątek w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu nadinsp. Waldemara Wołowca policjantów odwiedził insp. Mirosław Majstrak Dowódca OPP w Radomiu.

Funkcjonariusze z naszego garnizonu od wielu tygodni realizują zadania w woj. podkarpackim, wspierając działania innych służb związane z ochroną polskiej granicy. Insp. Mirosław Majstrak składając życzenia świąteczne przekazał im słowa wsparcia, ale też podziękowania za ich trud i poświęcenie. Wyraził wdzięczność za ich oddanie służbie oraz złożył wszystkim życzenia pomyślności, zdrowia, spokojnej służby i bezpiecznego powrotu do domu. Przekazał też opłatki, którymi policjanci, zgodnie z tradycją, podzielą się w Wigilię.

st. asp. Michał Najman/OPP w Radomiu

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.