Zaparkował auto na pasie ruchu. Miał 3 promile alkoholu w organizmie

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który zaparkował pojazd na pasie ruchu. Okazało się, że mieszkaniec gminy Sochaczew miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Popełnione przestępstwo jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z sochaczewskiej drogówki podczas patrolu na osiedlu Boryszew zauważyli pojazd osobowy stojący na pasie ruchu. Zdecydowali o podjęciu interwencji wobec osoby, która utrudniała ruch pojazdów. Chwilę później do policjantów podeszła kobieta twierdząca, że mężczyzna siedzący za kierownicą jest nietrzeźwy i chwilę wcześniej był w sklepie po alkohol.

Policjanci przeprowadzili badanie na zawartość alkoholu w organizmie, które wykazało, że 55-letni mieszkaniec gminy Sochaczew ma prawie 3 promile. Na nagraniu z kamery monitoringu widać, że to on kierował autem. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Zatrzymano mu również prawo jazdy.

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Podejrzany przyznał się do popełnienia przestępstwa, które jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

asp. Agnieszka Dzik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.