Zatrzymany sprawca kradzieży sklepowych

Siedleccy policjanci interweniowali w sprawie 57- letniego mężczyzny, który został zatrzymany w sklepie spożywczym jako sprawca kradzieży. Dzięki wnikliwości funkcjonariuszy ujawniono, że posiada on także pokaźną kolekcję zegarków pochodzących z przestępstwa. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Za popełnione kradzieże grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Po zgłoszeniu z jednego ze sklepów spożywczych na terenie Siedlec oficer dyżurny skierował na miejsce patrol policji. W placówce handlowej zatrzymano 57-latka, który dokonał kradzieży artykułów spożywczych. Na ogół tego typu sprawy kończą się postępowaniem mandatowym, jeśli wartość przywłaszczonych rzeczy jest niewielka. Przybyli na miejsce policjanci wylegitymowali mężczyznę, a następnie przeprowadzili dokładną kontrolę osobistą. Zainteresował ich fakt, że zatrzymany miał przy sobie 6 zegarków różnych marek, które jak twierdził stanowią jego własność. Mundurowi nie uwierzyli miłośnikowi zegarków i dokonali jeszcze przeszukania w miejscu jego zamieszkania. Tam znaleziono jeszcze dwa zegarki. Po sprawdzeniu okazało się, że czasomierze zostały ukradzione w jednej z sieci handlowych ze sprzętem RTV w Siedlcach. Wartość odzyskanych zegarków to kwota prawie 9 tysięcy złotych. 57-latek usłyszał już zarzuty kradzieży za co grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszych losach zadecyduje Sąd

nadkom. Agnieszka Świerczewska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.