Włamanie do fotobudki i kradzież pieniędzy

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek ustalają tożsamość mężczyzn, którzy są podejrzewani o włamanie do fotobudki i kradzież gotówki na terenie galerii handlowej przy ulicy Głębockiej 15 w Warszawie w dniu 27.08.2022 roku. Wszystkie osoby mogące posiadać jakiekolwiek informacje dotyczące widocznych na zdjęciach mężczyzn proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod numerem tel. 47 723 81 71 lub policjantem prowadzącym tę sprawę, tel. 47 723 81 52.

Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyźni poruszają się pojazdem m-ki BMW kombi, w kolorze srebrnym. Każdy, kto rozpoznaje tych mężczyzn proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, pod całodobowym numerem telefonu 47 723 81 71 lub policjantem prowadzącym sprawę, tel. 47 723 81 52, powołując się na nr rej. 4/22/PT.

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: kp-targó[email protected].

Gwarantujemy anonimowość!

kom. Paulina Onyszko

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.