Zderzenie czeterech samochodów – jedna osoba ranna

Policjanci ustalają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło w miniony piątek, w Ciechanowie na ul. Mleczarskiej. Kierujący osobowym oplem uderzył w tył chevroleta, który na skutek uderzenia najechał na tył stojącego renault, a ten z kolei w tył audi. W wyniku tego zdarzenia ranny został 55-letni kierowca chevroleta. Apelujemy o ostrożność na drodze!

W miniony piątek (21.07) dyżurny ciechanowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na ul. Mleczarskiej doszło do zdarzenie drogowego z udziałem 4 pojazdów. Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratownicze. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 58-letni ciechanowianin, kierujący oplem, jadąc w kierunku ul. Armii Krajowej, uderzył w tył chevroleta, który siłą uderzenia najechał na tył stojącego przed nim renault. Pojazd renault z kolei najechał na tył audi, którego 35-letnia kierująca zamierzała wykonać manewr skrętu w lewo. W audi podróżowało dwoje dzieci. W wyniku tego zdarzenia ranny został 55-letni kierowca chevroleta, który z obrażeniami ciała przewieziony został do szpitala. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Ciechanowscy policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Pamiętajmy o zachowaniu ostrożności na drodze. Chwila nieuwagi, pośpiech, rozkojarzenie mogą zakończyć się tragicznie. Zwiększmy uwagę i zadbajmy o bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego.

asp. Magda Zarembska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.