Zdradziło go nerwowe zachowanie. 33 latek miał narkotyki

Policjanci z Posterunku Policji w Glinojecku zatrzymali 33- letniego mieszkańca powiatu ciechanowskiego. Mężczyzna na widok radiowozu zareagował nerwowo. Jego zachowanie zainteresowało mundurowych, którzy w trakcie czynności znaleźli u niego narkotyki. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Posterunku Policji w Glinojecku na ulicy Fabrycznej podjęli interwencję wobec mężczyzny, który na widok umundurowanego patrolu zaczął się nerwowo zachowywać. Zaniepokojenie i nerwowe zachowanie podczas kontroli dawało stróżom prawa uzasadnione przypuszczenie, że ma 33-letni mieszkaniec powiatu ciechanowskiego ma coś na sumieniu. Podejrzenia były zasadne, ponieważ mężczyzna posiadał przy sobie środki odurzające. Mundurowi zabezpieczyli substancję, a mężczyznę zatrzymali w policyjnym areszcie. Badanie przeprowadzone testerem narkotykowym wykazało, że znaleziona substancja to amfetamina.

33-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Magda Zarembska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.