Złodzieje samochodowi zatrzymani i aresztowani

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy podejrzanych o kradzież bmw wartego prawie 100 000 złotych. Policjanci odzyskali skradziony samochód oraz wiele innych skradzionych przedmiotów znalezionych w bagażniku pojazdu, którym poruszali się złodzieje. Za popełnione przestępstwo obu zatrzymanym grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Zaledwie kilkunastu godzin potrzebowali policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu, aby ustalić i zatrzymać sprawców kradzieży wartego prawie 100 000 złotych bmw z parkingu centrum handlowego w Warszawie. Policjanci odzyskali skradziony dzień wcześniej samochód, który złodzieje ukryli na terenie jednej z posesji w powiecie wyszkowskim.

Podczas zatrzymania w bagażniku samochodu, którym poruszali się 25-latek i jego 31-letni kompan policjanci znaleźli 3 radia samochodowe, kamerę samochodową oraz kluczyki od innych pojazdów. Policjanci ustalili, że tego samego dnia mężczyźni próbowali ukraść jeszcze saaba, na którego jak powiedzieli zatrzymani, również mieli „zlecenie”.

Zatrzymani mężczyźni usłyszeli już zarzuty, do których się przyznali. Na wniosek Prokuratury Rejonowej Warszawa Śródmieście Północ, sąd podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu obu mężczyzn na okres 3 miesięcy.

podinsp. Robert Szumiata

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.