Zmiany w rozkładzie jazdy autobusów w Sochaczewie

Uczniowie oraz inni pasażerowie, którzy będą korzystać z przejazdu poranną linią LD na trasie Plecewice – Wólka – Mokas – Żelazowa Wola – Młyn Repsz – Cmentarz Komunalny – Trojanowska – Staszica – Traugutta, będą mogli przesiąść się – po dojechaniu do przystanku PKP (7:30) – w linię numer 2, odjeżdżającą z tego przystanku o 7:36 w kierunku Boryszewa.

Autobus linii LD pojedzie z przystanku PKP rozkładowo ulicami Łuszczewskich, Traugutta, Staszica, gdzie po dojechaniu o godz. 7:41 do Trojanowa skończy bieg.

Autobus linii nr 1, po dojechaniu do przystanku Energop (7:45), wyruszy z tego przystanku o 7:47. Pokona trasę Kozłów Kornelin, ERG, Okrzei, PKP, Traugutta LO, Piłsudskiego, 600-lecia Długa, Kaufland, Trojanów, Kistki do przystanku Chodaków Kościół, gdzie planowo powinien dojechać o 8:19, skąd wyruszy przez ul. Młynarską i Łąkową do Zajezdni.

Rozkłady jazdy autobusów będą dostępne od 31 sierpnia na stronie internetowej zkm.sochaczew.pl, w zakładce „Rozkład jazdy ZKM”, natomiast na przystankach autobusowych będą sukcesywnie wymieniane w dniach 1 – 3 września.

Informujemy również, że w związku z rozbudową i remontami dróg (m.in. Wyszogrodzka i Inżynierska) wydłużone są czasy przejazdów autobusów poszczególnych linii komunikacyjnych, bądź niektóre kursy zostały skrócone. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.