Rolkarze pierwszy raz przejechali przez Legionowo

W sobotę (2.09) wieczorem ulicami Legionowa przejechali rolkarze. Był to pierwszy w historii zorganizowany przejazd ulicami Legionowa. Nightskating regularnie organizuje przejazdy po ulicach Warszawy.

W inauguracyjnym przejeździe ulicami Legionowa w dwóch turach przejechało łącznie 400 rolkarzy. Organizatorem przejazdu było Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie POLSKATER.

Legionowo jest miastem najbliższym memu sercu. Wychowałem się tutaj, poznałem wielu przyjaciół i rolkarzy, zwiedziłem prawie cały powiat na rolkach, a właśnie teraz zrealizowałem największe „Nightskatingowe” marzenie, czyli przejazd Nightskating Legionowo. Był to jeden z najlepszych przejazdów jeżeli chodzi o współpracę z Policją, Strażą Miejską oraz uczestnikami przejazdu! – mówi Bartłomiej Konopka organizator i koordynator przejazdu.

Sobotnia eksperymentalna formuła była pierwszą tego typu w historii organizowanych przejazdów, czyli trzy okrążenia po tej samej trasie. Niestety był na trasie krótki odcinek weryfikujący umiejętności, ale każdy pokazał siebie z najlepszej strony.

W przyszłości mam zamiar poprowadzić peleton głównymi ulicami miasta, zorganizować przejazd po kluczowych miejscach Legionowa z przewodnikiem oraz zaliczyć wiadukt i obydwa tunele. Ale nie będę zdradzał wszystkich pomysłów. W obecnej chwili czuję ogromną satysfakcję, że Nightskating w końcu zawitał w Legionowie – dodaje Bartłomiej Konopka.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.