Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

Znęcał się nad matką. Policja zastosowała zakaz zbliżania się

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach wydali zakaz wobec sprawcy przemocy. 43-latek ma zakaz zbliżania się do mieszkania swojej matki i jego najbliższego otoczenia. Prawo broni ofiary przemocy domowej, a sprawca przemocy musi liczyć się z konsekwencjami swojego zachowania.

„To sprawa rodzinna”, „To, co dzieje się w domu powinno w domu pozostać” – zdarza się, że tak właśnie osoby dotknięte przemocą w rodzinie tłumaczą fakt nieinformowania Policji o sytuacji w jakiej się znajdują. Dopiero, gdy dojdzie do tragedii, ukrywane przez wiele lat problemy wychodzą na światło dzienne. Pamiętajmy, brak reakcji na przemoc jest jej akceptacją, zróbmy wszystko by takim tragediom zapobiec.

W niedzielę (11.12) policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach zastosowali zakaz zbliżania się do mieszkania i jego bezpośredniego otoczenia wobec 43-letniego sprawcy przemocy domowej. Mężczyzna znęcał się nad swoją mamą przychodził do jej domu pod wpływem alkoholu i bez powodu wszczynał awantury. Mieszkaniec powiatu białobrzeskiego wyzywał, groził, krzyczał i był agresywny wobec kobiety. Podczas interwencji mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.