18-latek wpadł z narkotykami

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 18-latka, który posiadał nielegalne substancje. Nastolatek w swoim mieszkaniu ukrywał kokainę, marihuanę oraz metamfetaminę. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Decyzją prokuratora nastolatek objęty został policyjnym dozorem. Grozi mu do 3 lat więzienia.

W środę wieczorem policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Życiu zatrzymali na terenie powiatu 18-latka. Kryminalni ustalili, że nastolatek może posiadać nielegalne substancje. Po raz kolejny ich ustalenia okazały się trafne.

Podczas zatrzymania przy 18-latku policjanci ujawnili kilka torebek z zawartością proszku koloru beżowego i suszu roślinnego. Nielegalne substancje policjanci zabezpieczyli również w miejscu jego zamieszkania. Była to kokaina, marihuana i metamfetamina. W sumie blisko 130 gramów nielegalnych substancji.

18-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za który grozi mu kara do lat 3 pozbawienia wolności. Decyzją prokuratora objęty został policyjnym dozorem.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.