22-letni diler narkotykowy zatrzymany

Policjanci z Bemowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o handel narkotykami i posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Z wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna miał odpłatnie udzielać narkotyków uzyskując w ten sposób korzyść majątkową. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli znaczną ilość środków odurzających w postaci ziela konopi innych niż włókniste, wagę elektroniczną oraz gotówkę w kwocie ponad 12 tysięcy złotych. Podejrzany usłyszał już zarzuty karne.

Kilka dni temu policjanci z Bemowa podjęli czynności wobec 22-letniego mężczyzny. Podczas legitymowania mężczyzna był zdenerwowany, twierdził, że nie posiada przy sobie rzeczy zabronionych. Okazało się jednak, że w kieszeni spodni posiada susz roślinny. Następnie podczas przeszukania jego mieszkania policjanci ujawnili niemalże 150 gramów marihuany, wagę elektroniczną oraz pieniądze w kwocie ponad 12 tysięcy złotych. Dalsze czynności potwierdziły to, że 22-latek handlował narkotykami. Miał on odpłatnie udzielać środków odurzających uzyskując w ten sposób korzyść majątkową.

Mężczyzna został doprowadzony do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie podejrzany usłyszał zarzuty handlu narkotykami i posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za te przestępstwa może grozić kara do 10 lat więzienia.

Czynności w sprawie postępowania nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa-Wola w Warszawie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.