Czarny czwartek dla złodziei

Skuteczność w poszukiwaniu i zatrzymywaniu sprawców kradzieży sklepowych oraz kieszonkowych kolejny raz potwierdzili policjanci stołecznego Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego. W czwartek zatrzymali i odprowadzili do policyjnej celi dwie osoby mające związek z kradzieżami na Warszawy i powiatu białobrzeskiego.

Policjanci Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego KSP „KIESZONKI” w trakcie czwartkowej służby patrolowej na terenie warszawskiej Pragi Północ zauważyli idącegomężczyznę, którego wizerunek wydawał się znajomy ze zgłoszonej kradzieży w jednej z perfumerii w galerii handlowej na Białołęce. Amator drogich zapachów niespełna 2 tygodnie temu miał wynieść kosmetyki na kwotę ponad 2 tys. zł. Zatrzymanym okazał się być 46 – letni obywatel Gruzji. To kolejny raz, kiedy to policjanci ze stołecznego Wydziału Wywiadowczo-Patrolowego na podstawie ustalonego rysopisu dokonali trafnego typowania.

Godzinę po tym zdarzeniu, niewiele dalej, w Markach patrol WWP podjął interwencję wobec 64-letniego Zbigniewa G, który był już wielokrotnie notowany do kradzieży kieszonkowych. Mężczyzna nie krył zdziwienia, gdy usłyszał powód zatrzymania. Od marca b.r. był poszukiwany przez Komendę Powiatową w Białobrzegach w związku z kradzieżą portfela oraz jego zawartością na kwotę 2200zł w jednym z lokali
w pobliskiej miejscowości.

Obydwaj zatrzymani zostali osadzeni w policyjnych celach. Czynności w sprawie prowadzą policjanci odpowiednio KP Białołęka oraz KP w Markach.

podkom. Jacek Wiśniewski

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.