Policjanci dotarli z pomocą

W nocy zdenerwowana kobieta zadzwoniła na numer alarmowy z informacją, że zdrowie i życie jej męża może być zagrożone. Mężczyzna powiedział przez telefon, że leży na torach kolejowych. Funkcjonariusze z Pilawy dotarli do niego i pomogli wstać z torowiska. Do czasu przyjazdu zespołu pogotowia ratunkowego zaopiekowali się mężczyzną.

Sytuacji, w których konieczne są szybkie działania, policjanci w swojej służbie mają wiele. Każda informacja o zagrożeniu ludzkiego życia wymaga natychmiastowej i skutecznej reakcji mundurowych.

Do jednego z takich zdarzeń doszło w nocy z 13 na 14 sierpnia. Po godz. 2 na numer alarmowy zadzwoniła kobieta. Poinformowała policjantów, że próbuje znaleźć męża, który może znajdować się w okolicznościach zagrażających jego zdrowiu i życiu. Mężczyzna powiedział przez telefon, że leży na torach kolejowych. Funkcjonariusze z Pilawy dotarli do niego i pomogli wstać z torowiska. Do czasu przyjazdu zespołu pogotowia ratunkowego zaopiekowali się mężczyzną. Mieszkaniec powiatu garwolińskiego nie wymagał hospitalizacji.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.