Dzielnicowi zatrzymali 36-latka za kradzież kosmetyków

Dzielnicowi z Ochoty zatrzymali mężczyznę w galerii handlowej. Chwilę przed przyjazdem mundurowych, w jednej z drogerii ukradł kosmetyki warte blisko 400 złotych. Z kolei dwa dni wcześniej 36-latek, z tego samego sklepu wyniósł artykuły o wartości ponad 700 złotych. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. O jego losie zadecyduje sąd.

Dzielnicowi z Ochoty otrzymali zgłoszenie dotyczące kradzieży kosmetyków w drogerii mieszczącej się na terenie galerii handlowej przy Alejach Jerozolimskich. Na miejscu okazało się, że ujęty przez pracowników ochrony mężczyzna ukradł kosmetyki warte blisko 400 złotych. Dodatkowo zachowywał się bardzo agresywnie wobec obsługi drogerii. Mundurowi ustalili, że 36-latek dwa dni wcześniej, w tym samym sklepie ukradł kosmetyki warte ponad 700 złotych i uciekł. Łącznie zatrzymany próbował wynieść artykuły o wartości ponad 1100 złotych.

Funkcjonariusze doprowadzili mężczyznę do Komendy Rejonowej Policji Warszawa III, gdzie usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwo może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności. O jego losie zadecyduje sąd. Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Ochota.

sierż. szt. Jakub Pacyniak

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.