Na bazarku próbował skraść pieniądze z plecaka

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli zatrzymali podejrzanego o usiłowanie kradzieży szczególnie zuchwałej. Ze wstępnych informacji wynika, że sprawca wykorzystując moment nieuwagi pokrzywdzonego próbował go okraść wyjmując z plecaka pieniądze. Wszystko działo się na wolskim bazarku na oczach innych kupujących, którzy zareagowali, ujęli go i zaalarmowali policjantów. Podejrzany usłyszał zarzut kradzieży szczególnie zuchwałej, za co grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w południe na wolskim bazarku. Ze wstępnych informacji wynika, że sprawca wykorzystując nieuwagę mężczyzny, który robił zakupy, wyjął z jego plecaka pieniądze. Świadkowie widząc co się dzieje od razu zareagowali, ujęli go i zaalarmowali policjantów.

Na miejscu funkcjonariusze z wydziału patrolowo-interwencyjnego ustalili wstępne okoliczności zdarzenia i zatrzymali 38-latka, który został doprowadzony do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie podejrzany usłyszał zarzut usiłowania kradzieży szczególnie zuchwałej. Na wniosek prokuratora sąd zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy wobec podejrzanego. Za to przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Czynności w sprawie postępowania prowadzone są pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola w Warszawie.

nadkom. Marta Sulowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.