Kompletnie pijany wsiadł za kierownicę cudzego auta

Wykorzystał okazję i wsiadł za kierownicę renault, którego właściciel zostawił kluczyki w stacyjce. Na domiar złego był kompletnie pijany. 44-latka zatrzymali policjanci z posterunku w Wyszogrodzie. Obywatel Ukrainy usłyszał zarzuty kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu i zaboru pojazdu w celu krótkotrwałego użycia. Prokurator zastosował wobec podejrzanego dozór policyjni i zatrzymał mu paszport.

W sobotnie popołudnie policjanci otrzymali zgłoszenie, że drogą krajową porusza się renault, którego kierowca jedzie slalomem i najprawdopodobniej jest pijany. Natychmiast na to wezwanie zareagowali policjanci z posterunku w Wyszogrodzie, którzy zatrzymali pojazd do kontroli w Chylinie.

Zgłoszenie potwierdziło się. Za kierownicą siedział kompletnie pijany mężczyzna. W trakcie czynności okazało się, że 44-latek wykorzystał okazję, że właściciel renault zostawił w stacyjce kluczyki i wsiadł do niego, po czym jak gdyby nigdy nic, odjechał.

Od obywatela Ukrainy, który miał bełkotliwą mowę i ledwo co utrzymywał się na nogach, policjanci pobrali krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Podejrzany trafił do policyjnego aresztu, a pojazd wrócił do właściciela. 44-latek usłyszał zarzut kierowania pojazdem pod wpływem alkoholu oraz zaboru pojazdu w celu krótkotrwałego użycia. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjni i zatrzymał podejrzanemu paszport.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.