Kontrole przewozu osób

Funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Warszawie we współdziałaniu ze stołecznymi policjantami po raz kolejny prowadzili działania w ramach wspólnej akcji ukierunkowanej na kierowców świadczących usługi przewozu osób.

W wyniku podjętych działań przez funkcjonariuszy z Zespołu ds. Działań Kontrolnych i Weryfikacyjnych z Placówki Straży Granicznej w Warszawie skontrolowano 18 cudzoziemców, obywatela Armenii, Azerbejdżanu, Białorusi, Rosji, Tadżykistanu, Ukrainy po trzech obywateli z Turkmenistanu i Uzbekistanu oraz sześciu obywateli Gruzji.

W wyniku kontroli okazało się, że dwóch obywateli Turkmenistanu oraz jeden obywatel Gruzji przebywają w Polsce nielegalnie. Komendant Placówki Straży Granicznej w Warszawie wydał wobec Cudzoziemców decyzje zobowiązujące ich do powrotu w terminie 30 dni od dnia doręczenia decyzji oraz orzekł o zakazie wjazdu na terytorium RP i państw obszaru strefy Schengen na okres 1 roku. Po zakończonych czynnościach mężczyźni zostali zwolnieni.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.