Włamał się do garażu, został zamknięty przez właściciela

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego pułtuskiej komendy przedstawili zarzut kradzieży z włamaniem 39- letniemu mieszkańcowi gminy Pokrzywnica. Mężczyzna odpowie również na naruszenie miru domowego. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W ostatnim czasie na terenie gminy Pokrzywnica doszło do kradzieży z włamaniem do jednego z domów. Sprawca uszkodził okno i wszedł do środka. Jego łupem padły trzy butelki wina, jajka, soki i wekowane ogórki. Swoim zachowaniem spowodował straty na łączną kwotę 600 zł. Szybko po tym został ustalony i zatrzymany przez pułtuskich funkcjonariuszy. Po procesowych czynnościach 39-latk został zwolniony do domu. Nie wyciągnął on jednak wniosków ze swojego postępowania, bo już nastepnego dnia wdarł się na jedną z ogrodzonych, pułtuskich posesji. Wszedł do garażu i został zaskoczony przez czujnego właściciela, który zamknął tam 39-latka i wezwał Policję. Został zatrzymany na gorącym uczynku przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego. W tym przypadku odpowie za naruszenie miru domowego.

Autor: kom. Milena Kopczyńska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.