wtorek, 26 października 2021

Nowa promocja dla pasażerów na trasie Giżycko – Warszawa

Polonus, narodowy przewoźnik autokarowy oraz lider sieci Polonus Partner, który wykonuje całoroczne połączenie łączące Giżycko z Warszawą, przygotował dla swoich stałych klientów wyjątkową ofertę. Co dziesiąty bilet na tej trasie mogą kupić za 1 zł!

– Giżycko to kolejne miasto, które dołączyło do naszej promocji, w której premiujemy lojalnych pasażerów. Dzięki przygotowanej ofercie co dziesiąty bilet na przejazd pomiędzy Giżyckiem a Warszawą będzie w wystrzałowej cenie 1 zł! To kolejna okazja do wygodnego podróżowania w najbardziej konkurencyjnych cenach na rynku! – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

Aby skorzystać z promocji wystarczy wymienić 9 biletów kupionych w kasie biletowej Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia lub u kierowcy autokaru Polonus na promocyjny 10. bilet dostępny za złotówkę. To atrakcyjna oferta dla pasażerów, którzy regularnie podróżują na linii z Giżycka do Warszawy, przez Łomżę, Pisz, Mikołajki.

W ramach linii autokary z Warszawy do Giżycka odjeżdżają z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia. Podróż rozpoczyna się o godz. 7.00. Czas podróży wynosi pięć i pół godziny. Kurs powrotny z Dworca Autobusowego w Giżycku odjeżdża o godz. 14.10, by dotrzeć do Warszawy o godz. 19.45.

Przewoźnik do obsługi swojego połączenia przeznaczył nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Równolegle, tak na kursach Polonusa honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia, seniorów oraz posiadaczy Karty Dużej Rodziny oraz 30% ulga dla weteranów. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne podróże.


Nasi partnerzy