Nowy samochód dla OSP w Nowym Mieście nad Pilicą

28 sierpnia 2022 roku podczas Gminnych Dożynek w miejscowości Domaniewice (powiat grójecki) odbyła się uroczystość przekazania ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego MAN dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Mieście nad Pilicą.

W uroczystości udział wzięli:
– Stanisław Karczewski – Senator Rzeczypospolitej Polskiej,
– Zbigniew Kuźmiuk – Poseł Parlamentu Europejskiego,
– nadbryg. Jarosław Nowosielski – Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP,
– mł. bryg. Marcin Błoński – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Grójcu,
– Mariusz Dziuba – Burmistrz miasta i gminy Nowe Miast nad pilicą ze swoimi pracownikami,
– Tomasz Pietrucha – Przewodniczący Rady |Miasta i Gminy Nowe Miasto nad Pilicą,
– przedstawiciele jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu miasta i gminy Nowe Miasto nad Pilicą,
– mieszkańcy gminy.

Po uroczystym odczytaniu i wręczeniu aktu przekazania ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego marki MAN dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Nowym Mieście nad Pilicą, nadbryg. Jarosław Nowosielski Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP podziękował druhom za zaangażowanie, pracę społeczną świadczoną na rzecz swoich jednostek oraz za dotychczasowe działania i zapewnienie bezpieczeństwa lokalnej społeczności.

Druhowie wyrazili ogromną wdzięczność za otrzymany samochód pożarniczy, który znacząco przyczyni się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa na terenie gminy, a także powiatu grójeckiego.

Opracowanie: bryg. Krzysztof Kędziera – Komenda Powiatowa PSP w Grójcu, sekc. Katarzyna Urbanowska – Komenda Wojewódzka PSP w Warszawie.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.