Odpowie za kradzież kukurydzy

Policjanci z Makowa Mazowieckiego ustalili i zatrzymali mężczyznę, który ograbił swojego pracodawcę. 40-latek ukradł worki z kukurydzą przeznaczoną do wysiewu i sprzedał ją. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

Mieszkaniec gminy Krasnosielc zgłosił kradzież 12 worków kukurydzy przeznaczonej do zasiewu. Ziarna kukurydzy przechowywał w niezamkniętym pomieszczeniu gospodarczym. Wartość skradzionej kukurydzy oszacował na ponad 4 tys. złotych. W przeciągu kilku godzin od zgłoszenia makowscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży, którym okazał się 40 – letni mieszkaniec gminy Krasnosielc. Jak się okazało mężczyzna pracował dorywczo u okradzionego rolnika.

Podczas prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 40 – latek skradzioną kukurydzę sprzedał innemu rolnikowi. 12 worków z kukurydzą zostało odzyskane i wróciło do właściciela. Mężczyzna odpowie za kradzież za którą grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

podkom. Monika Winnik

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.