Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

Pijany motocyklista bez prawa jazdy zatrzymany po policyjnym pościgu

Nie zatrzymał się do policyjnej kontroli – został zatrzymany po policyjnym pościgu. Szybko wyszło na jaw, co było powodem ucieczki mężczyzny. 17-latek był pijany, a pojazd, którym się poruszał nie był dopuszczony do ruchu.

W nocy z piątku na sobotę policjanci patrolujący teren gm. Myszyniec zauważyli motocyklistę, który poruszał się po drodze publicznej bez tablicy rejestracyjnej. Ponadto styl poruszania się motocykla wskazywał na to, że za jego kierownicą siedzi pijany kierowca. Policjanci poruszając się radiowozem oznakowanym dali kierowcy jednośladu jasne sygnały do zatrzymania. Jednak ten je zignorował i zaczął uciekać, policjanci ruszyli za nim w pościg. Po przejechaniu kilkuset metrów kierowca motocykla porzucił swój pojazd i zaczął uciekać pieszo.

Szybko został zatrzymany przez policjantów. Alkomat wykazał w organizmie 17-latka ponad promil alkoholu. Jednak to nie wszystko. Pojazd, którym się poruszał nie posiadał homologacji do poruszania się po drogach publicznych.

Autor: kom. Tomasz Żerański

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.