Poszukiwania 40-latka zakończone sukcesem

Sukcesem zakończyły się nocne poszukiwania mieszkańca Pomiechówka, którego życie było zagrożone. Dzięki błyskawicznej reakcji policjantów, tego samego dnia rano mężczyzna został przez nich odnaleziony. Trafił do szpitala, gdzie otoczono go specjalistyczną opieką.

W nocy 31 lipca 2021 r. o godz. 1:10 dyżurny nowodworskiej komendy został powiadomiony o zaginięciu 40-letniego mieszkańca Pomiechówka. Wszystko wskazywało na to, że życie i zdrowie mężczyzny jest zagrożone. Pomiechowscy funkcjonariusze niezwłocznie rozpoczęli poszukiwania zaginionego. W akcję zaangażowani byli również policjanci z nowodworskiej komendy oraz strażacy. Poszukiwania były trudne z uwagi na porę nocną oraz trudno dostępny, podmokły obszar łąk.

Na szczęście finał poszukiwań okazał się szczęśliwy. Mężczyzna tego samego dnia przed godz. 8 rano został odnaleziony przez pomiechowskich funkcjonariuszy, w rejonie rozlewiska rzeki Narew. 40-latek z Pomiechówka od razu trafił pod opiekę lekarza.

asp. sztab. Joanna Wielocha

Foto: OSP Ratownictwo Wodne

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.