Poszukiwany ukrył się w szafie

Kryminalni z Targówka zajmujący się poszukiwaniem osób ściganych listami gończymi odnaleźli 33-latka. Mężczyzna chciał uniknąć spotkania z policjantami i ukrył się w szafie. Operacyjni wydostali mężczyznę z jego „bezpiecznej” kryjówki i zatrzymali go. Ma on do odbycia karę 181 dni pozbawienia wolności.

Kryminalni z komisariatu na Targówku poszukiwali 33-letniego mężczyzny ściganego listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Południe w celu odbycia kary 181 dni pozbawienia wolności za przestępstwo gróźb karalnych.

Operacyjne ustalenia doprowadziły ich do jednego z mieszkań na terenie Pragi Południe.

Drzwi do mieszkania były zamknięte. Dopiero, gdy do akcji wkroczyli strażacy, kobieta będąca w lokalu otworzyła drzwi. Kryminalni bardzo dokładnie sprawdzili wszystkie pomieszczenia. Wiedzieli, że poszukiwany mężczyzna gdzieś się ukrył. I nie zdziwili się, kiedy otworzyli drzwi szafy, a w środku siedział 33-latek. Kryminalni zatrzymali mężczyznę. Następne 181 dni spędzi on w zakładzie penitencjarnym.

Działania „poszukiwaczy” z komendy na Pradze Północ również zakończyły się sukcesem. W ich ręce wpadł 45-letni mężczyzna ścigany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi Północ celem odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo z art. 158§1kk.

kom. Paulina Onyszko

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.