Prawie 50 gramów suszu roślinnego schował w bieliźnie

Bielańscy wywiadowcy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. 28-latek, środki odurzające w postaci suszu roślinnego o wadze prawie 50 gramów, ukrył w bieliźnie. Policjanci zabezpieczyli narkotyki. Mężczyzna już usłyszał zarzut. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Na ulicy Broniewskiego policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny siedzącego w zaparkowanym samochodzie. Podczas kontroli pojazdu, kierowca bardzo nerwowo się zachowywał. Mężczyzna przyznał się, że w bieliźnie schował torebkę foliową z suszem roślinnym. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy przy ulicy Żeromskiego. Wstępne badania wykazały, że zabezpieczone środki odurzające to marihuana o wadze prawie 50 gramów. Dalsze czynności z zatrzymanym wykonywali policjanci z wydziału dochodzeniowo – śledczego bielańskiej komendy. Mężczyzna już usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Czynności w powyższej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz.

podinsp. Elwira Kozłowska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.