Rolkarze przejechali nocą przez Warszawę

W sobotni wieczór i noc rolkarze w zorganizowanym przez Nighskating Warszawa przejeździe pokonali w dwóch przejazdach ponad 73 kilometry. Pierwszy przejazd na trasie 9,5 km odbył się o godzinie 19. Po zmroku o 22 rolkarze wyruszyli na trasę extreme o długości 64 kilometrów.

Nightskating Warszawa to cykl nocnych przejazdów na rolkach głównymi ulicami miasta, który ma za zadanie popularyzować rolkarstwo oraz wrotkarstwo jako sport dla wszystkich niezależnie do wieku – mówi Bartek Konopka Organizator i Koordynator Nightskating Warszawa Team.

Organizatorem imprezy jest Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie POLSKATER, które zadbało, aby trasa była atrakcyjna i bezpieczna dla uczestników. Przejazdy rolkarzy zabezpiecza Policja, zespół ratownictwa medycznego z Fundacja Moto – Medic Motocyklowe Ratownictwo Medyczne Warszawa oraz specjalny zespół na rolkach – Nightskating Warszawa Team.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.