Usłyszał zarzut związany z kradzieżą 10.000 złotych

Policjanci Komisariatu Policji Warszawa Włochy we współpracy z kryminalnymi ochockiej komendy zatrzymali 41-latka. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież 10 000 złotych w jednej z restauracji w warszawskich Włochach. Usłyszał już zarzut związany z kradzieżą. Może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Do Komisariatu Policji Warszawa Włochy zgłosił się mężczyzna, któremu w jednej z restauracji przy Alejach Jerozolimskich z kieszeni kurtki skradziono 10 000 złotych. Sprawą zajęli się kryminalni Komisariatu Policji Warszawa Włochy oraz funkcjonariusze zwalczający przestępczość przeciwko mieniu z ochockiej komendy. Policjanci, analizując materiały oraz prowadząc szeroko zakrojone działania, już kilka dni później wytypowali mężczyznę odpowiedzialnego za to przestępstwo.

41-latek był wyraźnie zaskoczony wizytą stróżów prawa. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do Komisariatu Policji Warszawa Włochy, gdzie usłyszał zarzut związany z kradzieżą. Może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa Warszawa Ochota.

sierż. szt. Jakub Pacyniak

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.