Pilne
  • Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski                Wybory wygrane w I turze: Warszawa - Rafał Trzaskowski *** Płock - Andrzej Nowakowski *** Grodzisk Mazowiecki - Tomasz Krupski *** Ciechanów - Krzysztof Kosiński *** Płońsk - Andrzej Pietrasik *** Mińsk Mazowiecki - Marcin Jakubowski *** Piaseczno - Daniel Putkiewicz *** Otwock - Jarosław Margielski *** Pruszków - Piotr Bąk *** Przasnysz - Łukasz Chrostowski *** Sierpc - Jarosław Perzyński *** Żyrardów - Lucjan Chrzanowski

Skuteczne negocjacje policjanta

Do Komisariatu w Mrozach wpłynęła informacja o mężczyźnie, który wszedł na maszt telekomunikacyjny i nie są znane jego zamiary. Pobyt 30-latka na dużej wysokości stwarzał bezpośrednie zagrożenie dla jego życia. Na miejscu momentalnie pojawił się policjant z zespołu kryminalnego, który skutecznie przeprowadził rozmowę z mężczyzną, aby zszedł na ziemię. Na dole został bezpiecznie przekazany załodze pogotowia.

Policja w Mrozach otrzymała zgłoszenie, że na jeden z masztów telekomunikacyjnych w gminie Kałuszyn wspiął się mężczyzna i nie są znane jego zamiary. Człowiek znajdował się na dużej wysokości, więc bezpośrednio zagrażało to jego życiu. Na miejsce błyskawicznie ruszył policjant z zespołu kryminalnego.

W jednej z miejscowości w gminie Kałuszyn zastał mężczyznę stojącego wysoko na maszcie. Nawiązał z nim rozmowę, starając się sprowadzić go na ziemię. Na miejsce interwencji dojechała również załoga patrolowo-interwencyjna i dzięki wspólnym działaniom mężczyzna zszedł bezpiecznie na ziemię.

Na miejscu pojawili się też strażacy, którzy udzielili 30-latkowi pomocy przedmedycznej. Finalnie mężczyzna został szczęśliwie przekazany załodze pogotowia ratunkowego i przewieziony do szpitala.

sierż. szt. Elżbieta Zagórska

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.