Ukradł damską torebkę – znasz go?

Policjanci z Komisariatu Policji w Tłuszczu prowadzą czynności w sprawie kradzieży damskiej torebki z zawartością dokumentów oraz telefonu komórkowego, zaistniałej 26 marca 2021r w godzinach 7:30-8:00 na placu targowiska miejskiego przez n/n osobę. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Szkolnej 6 w Tłuszczu.

Komisariat Policji w Tłuszczu prowadził postępowanie przygotowawcze dotyczące kradzieży damskiej torebki z zawartością dokumentów oraz telefonu komórkowego, zaistniałej 26 marca 2021r w godzinach 7:30-8:00 na placu targowiska miejskiego przez n/n osobę. W toku podjętych czynności policjanci przy ul. Mazowieckiej w Tłuszczu ujawnili leżącą w rowie skradzioną torebkę z zawartością dokumentów bez telefonu komórkowego.

W toku prowadzonego postępowania zabezpieczono nagranie monitoringu z miejsca zdarzenia, na którym widoczny jest wizerunek osoby podejrzewanej o zaistniałe przestępstwo. Mężczyzna podejrzewany o kradzież ubrany był w ciemnogranatową kurtkę, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, ciemne buty za kostkę, czarna czapka, ma twarzy miał założoną czarną maseczkę. Sprawca poruszał się pojazdem typu VAN w ciemnym kolorze z przyciemnianymi szybami wspólnie z inną n/n osobą.

Wszystkie osoby mogące posiadać informację na temat mężczyzny ze zdjęć proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Tłuszczu ul. Szkolna 6 tel. 47 72 47 702 (703), lub z Komendą Powiatową Policji w Wołominie tel. 22 776 20 21, lub z najbliższą jednostką Policji, informacje można również przekazać za pośrednictwem adresu: [email protected].

asp. szt. Tomasz Sitek

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.