Ukrywali się bo chcieli uniknąć odsiadki

Dzięki dobrej pracy kryminalnych z Komisariatu Policji w Płocku, za mury więzienia trafili kolejni poszukiwani, skazani za popełnione przestępstwa. Jeden z nich, poszukiwany listem gończym chciał uniknąć odsiadki, więc ukrywał się poza granicami Polski. Swoim planem nie uśpił jednak czujności policjantów, którzy po jego powrocie do kraju złożyli mu niezapowiedzianą wizytę. Kompletnie zaskoczony 30-latek, zatrzymany został w miejscu pracy i doprowadzony do zakładu karnego.

Do Komisariatu Policji w Płocku wpłynęły materiały dotyczące poszukiwań dwóch młodych płocczan, ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Jeden z nich, poszukiwany był w celu odbycia kary pozbawienia wolności, m.in. za oszustwa i kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających. 30-latek, aby uniknąć odsiadki wyjechał z kraju. Sąd w 2019 roku wydał za skazanym list gończy.

Kryminalni z komisariatu pracując nad zatrzymaniem poszukiwanych, ustalili, że 30-latek mógł jednak wrócić do Polski, więc postanowili złożyć mu niezapowiedzianą wizytę. Kompletnie zaskoczony mężczyzna, został zatrzymany przez policjantów w miejscu pracy i od razu doprowadzony do zakładu karnego. Tam spędzi kolejne miesiące, nie wykluczone, że i kolejne lata.

Za mury więzienia trafił również poszukiwany 31-latek. Płocczanin został zatrzymany przez policjantów, w swoim mieszkaniu. Skazany za liczne kradzieże sklepowe mężczyzna, spędzi wakacje w zakładzie karnym.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.