wtorek, 28 września 2021

Veturilo obsłuży Nextbike Polska

Oferta złożona przez spółkę Nextbike Polska na obsługę roweru miejskiego w Warszawie, została wybrana jako najkorzystniejsza przez Zarząd Dróg Miejskich. Rozpoczęcie sezonu planowane jest na 1 marca.

Dla spółki Nextbike Polska umowa w stolicy to jeden z kluczowych kontraktów. System Veturilo będzie składał się z 4560 rowerów, w tym 4400 rowerów standardowych, 100 rowerów elektrycznych oraz rowerki dziecięce i tandemy. Do tego kilkadziesiąt stacji i kilkaset rowerów ufundowanych przez partnerów prywatnych czy rowery na stacjach strategicznego partnera Orlen. Veturilo pozostaje wciąż jednym z największych systemów bike-sharingowych w Europie, w którym rowery od początku istnienia (sierpień 2012) wypożyczono już blisko 29 mln razy, a korzysta z nich ponad milion zarejestrowanych użytkowników.

To również doskonała wiadomość dla licznych partnerów biznesowych Nextbike Polska – stacje sponsorskie, partnerzy reklamowi czy posiadacze kart Multisport nadal będą mogli pomóc rozwijać popularności i być częścią jakże wspaniałego projektu Veturilo!


Nasi partnerzy