Wiedział, że zostanie zatrzymany, dlatego wcześniej spakował walizkę

Dzielnicowi z Komisariatu na warszawskim Targówku zaplanowali działania, by zatrzymać 54-letniego mieszkańca dzielnicy. Mężczyzna był poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego. Gdy tylko wrócił z wakacji, policjanci zapukali do jego drzwi. Mężczyzna spodziewał się wizyty mundurowych, dlatego też wcześniej spakował walizkę. Kolejne 2 lata i 6 miesięcy spędzi w celi aresztu śledczego.

Dzielnicowi bardzo aktywnie działają w podległym rejonie służbowym. Jedno z zadań, jakie wykonują to zatrzymywanie osób poszukiwanych.

Dzielnicowi z Targówka kontrolowali adres, pod którym miał zamieszkiwać 54-latek poszukiwany nakazem doprowadzenia do aresztu śledczego. Mężczyzna miał do odbycia karę 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności. Prowadząc działania pod wytypowanym adresem, dzielnicowi ustalili, że mężczyzna przebywał na wakacjach. Gdy tylko wrócił z wypoczynku zapukali do jego drzwi.

54-latek spodziewał się, że prędzej czy później odwiedzą go policjanci, dlatego też przygotował bagaż, który chciał zabrać do aresztu. Zatrzymany mężczyzna trafił do komisariatu przy ulicy Chodeckiej. Tam też policjanci sporządzili dokumentację, a następnie doprowadzili go do aresztu śledczego.

kom. Paulina Onyszko

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.