wtorek, 30 listopada 2021

Wyniósł ze sklepu markowe perfumy, za które nie zapłacił

Dyżurny komisariatu w Łomiankach otrzymał zgłoszenie kradzieży sklepowej. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Tam funkcjonariusze zastali pracownika ochrony wraz z ujętym na kradzieży mężczyzną. Jak ustalili mundurowi, 39-latek przekroczył linię kas z markowymi perfumami, za które nie zapłacił. Mieszkaniec łomiankowskiej gminy usłyszał już zarzut kradzieży. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Około 16.30 dyżurny komisariatu w Łomiankach otrzymał wezwanie na interwencję w związku z kradzieżą sklepową. W jednej z placówek handlowych na terenie gminy został ujęty mężczyzna, który nie zapłacił za markowe perfumy. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Jak ustalili funkcjonariusze, pracownicy ochrony ujęli 39-latka, gdy ominął linię kas, nie uiszczając opłaty za towar, który zabrał ze sklepowych półek.

Nieuczciwy klient został zatrzymany przez policjantów. Mieszkaniec łomiankowskiej gminy usłyszał już zarzut kradzieży. Za popełnienie tego przestępstwa kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja/is


Zobacz również