Zanim poszukiwany trafił do aresztu usłyszał zarzut kradzieży

28-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności za spowodowanie wypadku drogowego i jazdę w stanie nietrzeźwości. Na jednej z ulic Garwolina zatrzymali go policjanci patrolowo-interwencyjni. Zanim mężczyzna trafił do więzienia, funkcjonariusze przedstawili mu zarzut kradzieży. Z ich ustaleń wynikało, że to on z jednego ze sklepów wynosił butelki ze spirytusem. Teraz dodatkowo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kradzieże zgłosił pracownik jednego z marketów w Żelechowie. Jak się okazało od lutego do maja br. do sklepu przychodził mężczyzna, który kradł alkohol. Dopiero po przejrzeniu zapisu z kamer monitoringu wewnętrznego pracownicy zorientowali się, że to ta sama osoba. Po otrzymaniu informacji policjanci z Żelechowa zaczęli pracować nad ustaleniem sprawcy. Zebrany w sprawie materiał dowodowy doprowadził ich do 28-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego..

Do jego zatrzymania przyczynili się policjanci patrolowo-interwencyjni, którzy zatrzymali podejrzanego na jednej z ulic miasta. Okazało się, że 28-latek był poszukiwany do odbycia 1 roku i 6 miesięcy pozbawienia wolności za spowodowanie wypadku drogowego i jazdę w stanie nietrzeźwości. Zanim trafił do więzienia usłyszał zarzut kradzieży, za który grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

podkom. Małgorzata Pychner

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.