Dzielnicowy spotkał się z dziećmi z ośrodka w Laskach

Dzielnicowy z Izabelina został zaproszony na spotkanie przez przedszkolaków i uczniów ze Szkoły Podstawowej z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych w Laskach. Na spotkanie nie przybył jednak sam. Towarzyszyła mu policjantka z komendy w Starych Babicach zajmująca się profilaktyką społeczną. Wspólne spotkanie było okazją, aby porozmawiać o bezpieczeństwie wychowanków w ruchu drogowym. Podczas spotkania wszystkie dzieci otrzymały kamizelki i elementy odblaskowe.

Dzielnicowy z posterunku w Izabelinie został zaproszony na spotkanie przez przedszkolaków i uczniów ze Szkoły Podstawowej z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych w Laskach. Wspólnie z policjantką z komendy w Starych Babicach na co dzień zajmującą się profilaktyką społeczną w miłej i radosnej atmosferze przypomnieli najmłodszym uczestnikom ruchu drogowego podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz jak należy prawidłowo zachowywać się w różnych niebezpiecznych sytuacjach tak, aby dzieci były zawsze bezpieczne i nic złego im się nie stało. Podczas spotkania wszystkie dzieci otrzymały kamizelki i elementy odblaskowe.

Wszyscy wiemy, jak wiele zależy od bezpiecznego i prawidłowego zachowania naszych pociech. Aby mogły prawidłowo postępować, muszą się najpierw tego nauczyć. Dlatego policjanci poprzez spotkania, prelekcje i pogadanki wspierają nauczycieli.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.